Jaunumi

ART VILNIUS 2015

25.06. - 28.06.2015

Lithuanian Exhibition Centre LITEXPO

Laisves pr. 5, LT-04215 Vilnius, Lithuania

MĀKSLA XO galerija - ART VILNIUS 2015

IVETA LAURE "MĪLESTĪBA UN ZĪDS"

Lielo skulptūru un instalāciju izstādē "Taka"

https://www.youtube.com/watch?v=ry0rcf__WTA

Laikā no 2015. gada 25. jūnija līdz 28. jūnijam Viļņā (Lietuvā) jau 6. gadu norisinājās Lithuanian Art Gallerists’ Association organizētā starptautiskā mākslas mesa ART VILNIUS 2015, kas ir vienīgā mākslas mesa Baltijas valstīs un viena no lielākajām Ziemeļvalstu reģionā. Atsaucoties ART VILNIUS organizatoru uzaicinājumam  Māksla XO galerija ART VILNIUS 2015 piedalījās jau ceturto reizi, prezentējot latviešu laikmetīgās, multimediālās mākslinieces Ivetas Laures monumentālo  instalāciju "Mīlestība un zīds".


ART VILNIUS 2015 dalībnieku vidū bija 52 starptautiskas mākslas galerijas no 15 valstīm – Lietuvas, Latvijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas, Gruzijas, Polijas, Rumānijas, Slovākijas, Dānijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas, Šveices, Lielbritānijas.
Ikgadējās starptautiskās mākslas mesas ART VILNIUS dibinātāji un organizatori ir Lietuvas Mākslas Galeriju Asociācija. Tās galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju un sadarbību starp Austrumu un Rietumu mākslas tirgiem; dot zīmīgu ieguldījumu laikmetīgās mākslas tirgus attīstībā Baltijā; veicināt un sekmēt starptautiskus kontaktus un dialogu starp laikmetīgajiem māksliniekiem, muzejiem, galerijām, kuratoriem, kolekcionāriem; veicināt laikmetīgās mākslas interesi vietējo un internacionālo kolekcionāru lokā. ART VILNIUS ekspozīcijas vieta ir izstāžu centrs LITEXPO, kas ir jaunākais un modernākais tāda tipa centrs Baltijā.

Par ART VILNIUS 2015vairāk lasīt - http://www.arterritory.com/lv/tirgus/makslas_meses/4821-piedzivot_artvilnius_2015._skersgriezums/