Calendar

Exhibitions 2021

16.03.(18.02) - 30.04.2021

17th International Vilnius Painting Triennial (UN)DETERMINED - Ieva Iltnere, Marite Guscika, Vineta Kaulaca, Klavs Loris, Kristaps Zarins

07.04.(08.02) - 03.05.2021 Envija "Myth for Private Use" 

06.05. - 31.05.2021

Kristaps Gelzis "Artifacts"

03.06. - 28.06.2021

Helena Heinrihsone "Woman"

01.07. - 31.07.2021

Bodo Korsig "Escape"

05.08. - 18.09.2021

"Still Life of Things" - Olga Silova, Imants Vecozols, Romans Korovin, Janis Deinats, Laima Bikse, Paulis Liepa, Helena Heinrihsone, Janis Sneiders, Glebs Pantelejevs, Zane Iltnere, Ilze Orinska, Leonards Laganovskis, Anna Heinrihsone, Arturs Berzins, Edvards Grube, Harijs Brants, Zile Ziemele, Raimonds Staprans, Kristaps Zarins, Andris Eglītis, Envija, Neonilla Medvedeva, Ieva Iltnere, Jana Brike, Tatjana Krivenkova, Indulis Zarins, Ivars Heinrihsons
19.09. - 12.09.2021 PAPER POSITIONS Berlin 2021 - Janis Sneiders, Paulis Liepa 
02.09. - 05.09.2021 VIENNACONTEMPORARY 2021 - Helena Heinrihsone, Paulis Liepa, Bodo Korsig, Michel Castaignet 
09.09. - 12.09.2021 POSITIONS Berlin 2021 - Ieva Iltnere, Kristaps Gelzis, Ivars Heinrihsons, Paulis Liepa
30.09. - 25.10.2021  Sandra Krastina "One Single Unit"
28.10. - 22.11.2021  Paula Zarina-Zemane "Changes"
25.11. - 30.12.2021  Klavs Loris "Sabotage"
   
   
   
   
   
   

Exhibitions 2020

16.01.- 10.02.2020

TATJANA KRIVENKOVA. LEONARDS LAGANOVSKIS
Artworks from Maksla XO gallery collection

13.02.- 09.03.2020 Laura Vela "Defragmentation of Mind"

12.03.- 09.05.2020

Kristaps Zarins "Time. Space. Consciousness"

14.05.- 27.06.2020

Roman Korovin "Road Between a Pine Tree and a Bush"

02.07.- 01.08.2020

Arturs Berzins "Untitled"

06.08.- 26.08.2020

Anna Heinrihsone "Behind the Frames"
06.08.- 26.08.2020 Paulis Liepa "Different Wavelengths"
03.09.- 10.10.2020 Ieva Iltnere "Evening of Diapositives"
10.09.- 13.09.2020 POSITIONS BERLIN 2020 - Anna Heinrihsone, Roman Korovin, Paulis Liepa, Michel Castaignet
10.09.- 13.09.2020 PAPER POSITIONS BERLIN 2020 - Ivars Heinrihsons
24.09.- 27.09.2020  VIENNACONTEMPORARY 2020 - Helena Heinrihsone, Ilmars Blumbergs, Paulis Liepa, Marko Maetamm
15.10.- 16.11.2020  Glebs Pantelejevs "Hormonia"  
19.11.2020- 16.01.2021 Vineta Kaulaca "Waiting Room"
   
   
   
   
   
   

 

 

Exhibitions 2019

18.01. - 12.02.2019 

Ieva Maurite "Presence"

18.01. - 12.02.2019 Zile Ziemele "Overlaps"

14.02. - 12.03.2019

Michel Castaignet "Frauwelt"

14.02. - 12.03.2019

Helena Heinrihsone "Roses and Morandi's Vases"

14.03. - 08.04.2019

Imants Vecozols "Other Times"

11.04. - 11.05.2019

Klavs Loris "Internally Outwards"
11.04. - 11.05.2019 Marko Mäetamm "Answer me!"
25.04. - 28.04.2019 PAPER POSITIONS Berlin 2019 - Helena Heinrihsone, Paulis Liepa
16.05. - 17.06.2019 Tamás Soós "Melancholy"
30.05. - 02.06.2019 ART VILNIUS 2019 - Ieva Iltnere, Michel Castaignet, Olga Shilova, Alise
Sondore
20.06. - 22.07.2019 Neonilla Medvedeva "Études"
25.07. - 26.08.2019 Paulis Liepa "Splitting"
29.08. - 19.10.2019 Helena Heinrihsone & Marko Mäetamm "How Marko Mäetamm met Helena Heinrihsone"
12.09. - 16.09.2019  POSITIONS BERLIN 2019 - Anna Heinrihsone, Ieva Iltnere, Paulis Liepa
25.09. - 29.09.2019  VIENNACONTEMPORARY 2019 - Kristaps Zarins, Leonards Laganovskis, Paulis Liepa
24.10. - 25.11.2019 "HUMANS" - group show
28.11.2019 - 13.01.2020 Ivars Heinrihsons "Chaos Theory"
   
   

 

 


Exhibitions 2018

11.01. - 06.02.2018 

Maris Upzars "Source of Tenderness"

02.02. - 18.02.2018
Museo El Posito
Kampo de Kriptana, Spain
Ivars Heinrihsons
"Arte de Letonia.
Saludos de Ivars Heinrihsons al estilo quijotesco para Letonia en su Centenario"
08.02. - 06.03.2018 Marite Guscika "Hedge"
14.02. - 15.03.2018
Meno Parkas galerija
Kaunas, Lithuania
Kristaps Zarins
"And once more "in the shadow of young girls in flower""

08.03. - 03.04.2018 

Arturs Berzins "Likenotlikeability"  

05.04. - 30.04.2018 

Helena Heinrihsone "Passsing by"
26.04. - 29.04.2018 PAPER POSITIONS Berlin 2018 - Helena Heinrihsone, Leonards Laganovskis 

03.05. -03.07.2018
Museo Fundación Antonio Pérez in Cuenca, Spain

Ivars Heinrihsons "Arte de Letonia. Ivars Heinrihsons"
10.05. -29.05.2018  Ruta Katiliute "Synonyms"
30.05. - 26.06.2018  Vineta Kaulaca "Overlays"
30.05. - 26.06.2018 Paulis Liepa "What is this time?"
07.06. - 10.06.2018   ART VILNIUS 2018 - Ieva Iltnere, Girts Muiznieks, Ivars Heinrihsons, Arturs Berzins, Ginters Krumholcs
28.06. - 24.07.2018 Ieva Iltnere "Sum"
26.07. - 21.08.2018 Klavs Loris "Queen before your eyes"
23.08. - 18.09.2018 "Man in Art"
20.09. - 16.10.2018 Girts Muiznieks "Red Shift"
20.09. - 16.10.2018 Leonards Laganovskis "The near and the distant"
26.09. - 30.09.2018 VIENNACONTEMPORARY 2018 - Ieva Iltnere, Katrina Neiburga, Paulis Liepa
27.09. - 30.09.2018  POSITIONS BERLIN 2018 - Paulis Liepa, Michel Castaignet 

18.10. - 13.11.2018

15.11. - 11.12.2018

13.12.2018 - 15.01.2019

Edvards Grube "Light"

Olga Shilova "Milda in a Three-Quarter Turn"

Tatjana Krivenkova "A Dedication to Famous Painters. Weeding"

Exhibitions 2017

22.12.2016 - 17.01.2017

Helena Heinrihsone "I Love You. Tribute to Alex Katz"
Zile Ziemele "Halcyon and Shadow"

 
19.01. - 14.02.2017 Juris Petraskevics "dzipies"  
16.02. - 07.03.2017 Kristaps Gelzis. Paulis Liepa  
22.02. - 26.02.2017 ART MADRID 2017 - Helena Heinrihsone, Ieva Iltnere, Ivars Heinrihsons, Normunds Braslins  

09.03. - 04.04.2017

Magone Boleiko "Bio-constructions"

 

09.03. - 04.04.2017

Iveta Laure "Intra"

 
06.04. - 04.05.2017 Kristaps Zarins "Privately"  
08.05. - 30.05.2017 Ieva Iltnere "Implant"  
01.06. - 27.06.2017  Anthony Faroux "What's on your mind"  
08.06. - 11.07.2017 ART VILNIUS 2017 - Magone Boleiko, Arturs Berzins, Pius Fox  
28.06. - 25.07.2017 Jonas Gasiūnas "Little Retrospective of Obsession"  
03.08. - 05.09.2017  Helena Heinrihsone "With watercolour"  
07.09. - 10.10.2017  Ilmars Blumbergs "Same"  
07.09. - 10.10.2017  Edvards Grube "Dolls"  
14.09. - 17.09.2017  POSITIONS Berlin Art Fair 2017 - Kristaps Gelzis, Paulis Liepa, Arturs Berzins, Anthony Faroux   
20.09. - 24.09.2017  VIENNACONTEMPORARY 2017 - Paulis Liepa' solo show "What is this time?"  
12.10. - 07.11.2017  Kristians Brekte "Mr. & Mrs. Doe"   
09.11. - 05.12.2017  Ivars Heinrihsons "Code"  
07.12. - 09.01.2018  Franceska Kirke "Somebody"   
14.12. - 09.01.2018     
   


Exhibitions 2016

17.12. - 19.01.2016 Arturs Berzins "Works of Images"  
21.01. - 16.02.2016 Tatjana Krivenkova "weakly"  
18.02. - 15.03.2016  Kristaps Zarins "Garden"  
18.02. - 15.03.2016 Black Paintings  

24.02. - 28.02.2016

ART MADRID 2016 - Helena Heinrihsone & Ivars Heinrihsons

 

17.03. - 12.04.2016 

Ivars Heinrihsons "Sign"   
14.04. - 10.05.2016 Vineta Kaulaca "Surface Memory"  
13.05. - 04.06.2016 John Cournu "Bad Rituals"  
07.06. - 05.07.2016 Michel Castaignet "Asphodels"  
07.06. - 05.07.2016 Atis Jakobsons "Frequencies (Euphoria)"  
09.06. - 12.06.2016 ART VILNIUS 2016 - Kristaps Gelzis, Michel Castaignet, Glebs Pantelejevs  
07.07 - 02.08.2016  Madara Neikena "Endlessness"  
04.08.- 30.08.2016  Marite Guscika "Shelter"  
01.09.- 27.09.2016  Anna Heinrihsone "My peace is dead"  
15.09.- 18.09.2016  POSITIONS BERLIN 2016 - Ieva Iltnere, Tatjana Krivenkova, Paulis Liepa, Kirils Pantelejevs  
29.09. - 25.10.2016  Maija Kurseva "Checkered Order"  
27.10. - 21.11.2016  Kirils Pantelejevs "I am Him"  
27.10. - 21.11.2016   Michel Castaignet "In Memoriam Eiropa II"  
23.11. - 20.12.2016  Girts Muiznieks "Sun Bunnies"  
22.12.2016 -  17.01.2017 Helena Heinrihsone "I love You. Tribute to Alex Katz"   
22.12.2016 -  17.01.2017  Zile Ziemele "Halcyon and Shadow"

Exhibitions 2015

08.01. - 03.02.2015 Iveta Laure "Reykjavik Stories"  
05.02. - 03.03.2015 Edvards Grube "Light Field"  
14.02. - 15.03.2015 "Captive Beauty in Miniature"  
05.03. - 31.03.2015 Neonilla Medvedeva "The Characters of Riga""  

26.03.- 26.04.2015

1st Kaunas International Printmaking Biennial “Culture Line”, Kaunas, Lithuania - Liena Bondare, Maija Kurseva, Lasma Pujate, Tatjana Krivenkova, Guntars Sietins, Paulis Liepa

 

02.04. - 26.05.2015

Helena Heinrihsone "Diary"

 
09.05. - 22.11.2015

PERSONAL STRUCTURES - Crossing Borders"/at the 56 La Biennale de Venezia - Kristaps Gelzis

 
28.05. - 30.06.2015 Kristina Keire "Close up"  
25.06. - 28.06.2015 ART VILNIUS 2015 - Iveta Laure "Love & Silk"  
02.07. - 28.07.2015 "Journey" - Tatjana Krivenkova & Olga Shilova  
30.07. - 25.08.2015 

Paula Zarina "Awarenesses" 

 
27.08. - 22.09.2015

Glebs Pantelejevs "Latgale' Rhapsody"

 
27.08. - 22.09.2015 Anna Heinrihsone "August"  
17.09. - 20.09.2015 POSITIONS BERLIN 2015 - Arturs Berzins, Paulis Liepa, Paula Zarina, Ieva Iltnere  
24.09. - 17.10.2015 SELF-PORTRAIT - 27 contemporary Latvian artists  
07.10. - 11.10.2015 ART MARKET BUDAPEST 2015 - Helena Heinrihsone, Ivars Heinrihsons, Harijs Brants  
19.10. - 17.11.2015 Ieva Iltnere "Babylon"  
19.11. - 15.12.2015 Kristaps Gelzis "191115"  
17.12.2015. - 19.01.2016 Arturs Berzins "Works of Images"  
     
   

 

Exhibitions 2014

09.01. - 11.02.2014 Vija Zarina "Snow and Money"   
13.02. - 11.03.2014 Franceska Kirke "La Fiesta"   
06.03. - 01.04.2014 Ilze Libiete "In the Shadow"   
13.03. - 01.04.2014 Ieva Iltnere "Not only, but also"   

03.04. - 29.04.2014

Inga Meldere "Magic Mountain" 

 

03.04. - 29.04.2014

Paulis Jakusonoks "Around"

 
01.05. - 03.06.2014

"till the end of it" - Anthony Faroux (UK), John Cornu (FR), Michel Castaignet (FR),  Kristaps Gelzis (LV) 

 
05.06. - 01.07.2014 Tatjana Krivenkova "Descartes'Mildness"    
05.06. - 01.07.2014 Mara Brasmane "Riga"    
18.06. - 21.06.2014

ART VILNIUS 2014 - Kaspars Podnieks, Helena Heinrihsone, Vija Zarina

 
03.07. - 29.07.2014

Kristine Luize Avotina "Journey" 

 
03.07. - 29.07.2014

Helena Heinrihsone "In the Sea"  

 
31.07. - 02.09.2014 Tilo Baumgärtel "Gogo"   
04.09. - 30.09.2014 Girts Muiznieks "White Monkey"   
18.09. - 21.09.2014 POSITIONS BERLIN 2014 - Ieva Iltnere, Kristaps Gelzis, Arturs Berzins  
02.10. - 28.10.2014 Ivars Heinrihsons "Piano Works"  
23.10. - 27.10.2014 ART. FAIR 2014, Cologne - Ieva Iltnere, Tatjana Krivenkova, Guntars Sietins, Glebs Pantelejevs  
30.10. -25.11.2014 Vineta Kaulaca "Viewing Distance"  
27.11.2014 - 06.01.2015 Ilze Raudina "Nature"  
     
   

 

Exhibitions 2013

20.11. - 08.01.2013 Helena Heinrihsone "Apartment"
09.01. - 01.02.2013

Gallery colection - Kr. Zarins, V. Kaulaca, O.Shilova, T. Krivenkova, G. Muiznieks

07.02. - 26.02.2013 Gints Gabrans "Capsule of Photosynthesis"
28.02. - 26.03.2013 Ilze Orinska "Small Sizes" (Germany/Latvia)
28.02. - 26.03.2013 Edvards Grube "Daylight"
28.03. - 23.04.2013 Kristaps Zarins "Le Musee Secret"
25.04. - 21.05.2013 Pius Fos "The Same in Mirrors" (Germany)
25.04. - 21.05.2013 Guntars Sietins "Fire Wall"
23.05. - 18.06.2013 Kristine Keire "Light Nature"
30.05. - 18.06.2013 Paula Zarina "Hormone of Happiness"
20.06. - 16.07.2013 Helena Heinrihsone "Hot"
20.06. - 16.07.2013 Zane Iltnere "Exhibition"
18.07. - 13.08.2013  Kristaps Gelzis "2013" 
15.08. - 10.09.2013 Ilmars Blumbergs "I will not die at Ilze's"

12.09. - 08.10.2013

12.09. - 08.10.2013

Liena Bondare "White Spots"

Neonilla Medvedeva "Passing of Time"

19.09. - 22.09.2013 PREVIEW BERLIN 2013 - Kristaps Gelzis, Michel Castaignet, Tatjana Krivenkova

10.10. - 05.11.2013

30.10. - 03.11.2013

Kaspars Zarins "Island of Dreams"

ART.FAIR 2013 Cologne - Kristaps Gelzis, Kaspars Podnieks, Ivars Heinrihsons

07.11. - 12.11.2013 RIGAS LAIKS

15.11. - 03.12.2013

05.12. -07.01.2014

05.12. - 07.01.2014

PINK

Jana Brike "My Parralel Lives"

Tatjana Krivenkova "Zephyr & Kefir"

Exhibitions 2012

12.01. - 06.02.2012  Olga Shilova "My Dreams' Calendar 2012"
07.02. - 07.03.2012

 Girts Muiznieks "Perfume"

07.02. - 07.03.2012  Elvira & Rudolfs Pinnis "Masks"
08.03. - 03.04.2012  Kristaps Gelzis "Substance to Rethink"
04.04. - 01.05.2012  Vineta Kaulaca "Absorbtion" 
18.04. - 15.05.2012  Ieva Markevica - Caruka "Linocut"
03.05. - 29.05.2012  Ivars Heinrihsons "Le chevalet de chevaux"
23.05. - 26.05.2012  SWAB BARCELONA 2012 - Jana Brike, Harijs Brants, Ginters Krumholcs
31.05. - 26.06.2012  Laris Strunke & Eva Lange "Base of Heart and Home" (Sweden) 
07.06. - 26.06.2012  Tatjana Krivenkova "Red and White" 
28.06. - 24.07.2012   Michel Castaignet "Transit" (France)
28.06. - 24.07.2012   Ilze Neilande "Walk with a Horse" 
26.07. - 21.08.2012   Anna Heinrihsone "In the Forest. Eduard Roess"
23.08. - 18.09.2012  Ilmars Blumbergs "Fear." 
23.08. - 18.09.2012  Janis Kupcs
13.09. - 16.09.2012   PREVIEW BERLIN 2012 - Kristaps Gelzis, Ginters Krumholcs, Jana Brike
20.09. - 16.10.2012  Marite Guscika "Momory Stick"
18.10. - 17.11.2012   Tatjana Krivenkova "Pollution of Light"
20.11. - 08.01.2013  Helena Heinrihsone "Apartment"

 

Exhibitons 2011

13.01. - 08.02.2011 Vineta Kaulaca "Exercise in Mnemonics"
10.02. - 08.03.2011

Ivars Heinrihsons "Way"

10.03. - 05.04.2011 Michel Castaignet "In Memoriam Europe"
10.03. - 05.04.2011 Tatjana Krivenkova "The Light diverges from the Darkness"
07.04. - 03.05.2011 Kristaps Zariņš "Hallucination"
05.05. - 07.06.2011 Kristīne Keire "Fragments of Prosaic"
05.05. - 31.05.2011 Otto Zitmanis "Nudes"
06.06. - 05.07.2011 Neonilla Medvedeva "Allegory of Essence" 
09.06. - 05.07.2011 Harijs Brants "Portraits"
07.07. - 26.07.2011 "Cabinet of Lithogaphy"
13.07. - 17.07.2011  ART VILNIUS 2011 - International Contemporary Art Fair
27.07. - 27.08.2011  Inga Meldere "Offset"
27.07. - 27.08.2011  Helena Heinrihsone "Watercolour"
31.08. - 20.09.2011  Vija Zariņa "My Nature"
08.09. - 11.08.2011  PREVIEW BERLIN 2011 - The Emerging Art Fair
22.09. - 18.10 2011  Aleksejs Naumovs "Turquoise""
20.10. - 15.11.2011  Ginters Krumholcs "MAYDAY!"
17.11. -13.12.2011  Jana Briķe "Milk & Blood"
15.12. - 17.01.2012  "White & Blue"

Exhibitions 2010

07.01.-02.02.2010 "Latvian Contemporary Painting"
K.Ģelzis, O.Zitmanis, Ģ.Muižnieks, H.Heinrihsone, T.Krivenkova, I.Blumbergs, 
H.Brants, I.Heinrihsons, K.Zariņš
 
04.02.-02.03.2010 "Carnival Mysteries"  
04.03.-30.03.2010 Kristaps Zariņš "Volcano"  
01.04.-27.04.2010 Kristaps Ģelzis "Artifical Peace"  
29.04.-25.05.2010 Ilmārs Blumbergs "Myself against Myself"  

06.05.- 06.06.2010
Vilnius, Lithuania

Harijs Brants "Drawing"  
27.05.-29.06.2010 Inguna Skuja & Melisa Braden "Karma Koma"  

18.06.-25.07.2010
Kaunas, Lithuania

Harijs Brants "Drawing"  
01. 07.-27.07.2010 Tatjana Krivenkova "Whitsunday"  
29.07.-31.08.2010 "Latvian Contemporary Painting"  
17.09.- 19.10.2010 Helēna Heinrihsone "Painted from"  
07.10. - 10.10.2010 Preview Berlin - The Emerging Art Fair
Kristaps Ģelzis "Die Unechte Ruhe / Artificial Peace"
 

16.10. - 28.11.2010
Kelme, Lithuania

Harijs Brants "Drawing"  
21.10.- 16.10.2010 Kristaps Ģelzis "Die Unechte Ruhe / Artificial Peace"  
18.11. - 14.12.2010 "THE TIME WILL SAVE HISTORY" - Aigars Bikše documentary sculpture collection and stories  by Māris Bērziņš  
16.12. - 11.01.2011 Anna Heinrihsone "Agedness"  

Exhibitions 2009

11.12./13.01.2009 Vija Zariņa "Walk in The Clouds"  
15.01./03.02.2009 Harijs Brants "Drawing"  
05.02./03.03.2009 Exhibition-Carnival "Celebration of Life"
H.Heinrihsone,A.Heinrihsone,Fr.Kirke, I.Lūse, T.Krivenkova, V.Zariņa,I.Iltnere, I.Heinrihsons, K.Zariņš, O.Dzjubenko, Kr.Zariņš, A.Naumovs, A.Zemītis, O.Mikāns, Ģ.Muižnieks, N.Brasliņš, Kr.Ģelzis, O.Zitmanis
 
05.03./31.03.2009 Laima Puntule "Happy end"  
01.04./28.04.2009

"Latvian Contemporary Painting"
H.Heinrihsone, V.Zariņa, I.Meldere, F.Kirke, V.Kaulača, A.Eglītis, O.Zitmanis, Kr.Zariņš, I.Heinrihsons

 
02.04./28.04.2009 Kristaps Zariņš "Journey"  
30.04./26.05.2009 Vilis Ozols "Landscape and Still Life"  
28.05./22.06.2009 "Drawing V"
I.Heinrihsons, I.Blumbergs, N.Brasliņš, H.Brants, O.Dzjubenko, O.Zitmanis, Kr.Zariņš, K.Zariņš, T.Krivenkova, H.Heinrihsone, A.Heinrihsone, L.Puntule
 
25.06./21.07.2009 "Latvian Contemporary Painting"  
23.07./18.08.2009 "Lithographers VII"
A.Abiļevs, I.Heinrihsons, A.Naumovs, Kr.Zariņš, D.Lavreņtjevs, H.Heinrihsone, T.Krivenkova, I.Neilande, I.Lūse, I.Abiļeva
 
20.08./15.09.2009 Olga Šilova "Sculpture"  
17.09./13.10.2009 Ivars Heinrihsons "Swan Lake"  
15.10./03.11.2009 Kristaps Ģelzis "Maybe"  
05.11./01.12.2009 Otto Zitmanis "Excess Weight"  
19.11./19.12.2009 Tomass Fēnikss "Living in The Paintings"  
03.12./05.01.2010 "Crossing"
M.Raude, I.Brants, N.Laminska, T.Krivenkova, H.Heinrihsone, I.Skuja & M.Braden, R.Kalniņš, T.Afanasjeva, S.Sokolovs
 

Exhibitions 2008

29.11./08.01.2008 Vecmeistaru kolekcija
10.01./06.02.2008 Otto Zitmanis "Šprotes pienā"
01.02./08.03.2008 Elita Patmalniece "Krāsainā dzīve"
08.02./04.03.2008 Izstāde - karnevāls "Venēras dzimšana"
06.03./01.04.2008 Kristīne Keire "Materiāls"
14.03.- 09.04.2008 "Cilvēki" O.Caruks, I.Zenne, O.Zitmanis, I.Heinrihsons, D.Grodze, A.Plaudis, A.Požarskis, O.Mikāns, I.Zenne
03.04.- 06.05.2008 "Zīmējums" IV I.Heinrihsons, A.Heinrihsone, H.Heinrihsone, Kr. Zariņš, I.Lūse,O. Zitmanis, K.Keire, T.Krivenkova, I.Iltnere, K.Ģelzis, O.Djubenko, H.Brants, M.Kurševa, A.Vītoliņš, R.Ivanovs
11.04.- 26.04.2008 Andrejs Kalnačs "Grafika - klasika 1980.-1990."
30.04.- 28.05.2008 "Madonna" Dž.Skulme, H.Heinrihsone, I.Iltnere, S.Krasiņa, I.Markeviča-Caruka, E.Grūbe, Kr.Zariņš, Ģ. Muižnieks, M.Subačs, D.Lavrentjevs
08.05.- 03.06.2008 Oskars Mikāns "Lidot ir viegli"
30.05.- 25.06.2008 Uno Daņiļevskis "Gleznas"
27.06.- 09.07.2008 "Latviešu mūsdienu glezniecība"
11.07.- 06.08.2008 Inese Lieckalniņa "Sarkans un melns"
08.08.- 31.08.2008 Ilze Mežsarga "Pieskaroties nepieskarties"
01.09.- 23.09.2008 Neonilla Medvedeva "A tempo"
25.09.- 14.10.2008 Igors Bernāts "Es pats"
16.10.- 11.11.2008 Kaspars Zariņš "Manas domas"
13.11.- 09.12.2008 Tatjana Krivenkova "Asums"
11.12.- 13.01.2009 Vija Zariņa "Pastaiga mākoņos"

Izstādes 2007

21.12.- 16.01.2007 Kolekcija. 1880-1950
18.01.-07.02.2007 Kolekcija. 1950- 1990
09.02.- 06.03.2007 Izstāde - karnevāls "Pasaulīgo prieku dārzs"
08.03.- 03.04.2007 Anna Heinrihsone "Lacrima"
05.04.- 01.05.2007 Valters Kiršteins "Solo-Zemūdeņu karš. Epizode 6"
03.05.- 29.05.2007 Laura Ozola "Zaķīšu pirtiņa"
04.06.- 03.07.2007 "Cilvēks. Dabā. Pilsētā" III
05.07.-17.07.2007 Ivars Heinrihsons "Skrējiens"
19.07.- 14.08.2007 Helēna Heinrihsone "Intimus. Portreti un pašportreti"
16.08.- 11.09.2007 "Klusā daba. Lietu daba" V
13.09.- 09.10.2007 Irēna Lūse "Zilā sajūta / Messiges in blue"
15.09.2007 Mazās galerijas "Māksla XO atklāšana".
27.09.-27.10.2007 Ivars Heinrihsons "Rennen". Berlīne
11.10.- 30.10.2007 Edīte Gornova "Pagrieziens"
31.10.- 27.11.2007 Gita Okonova Treice "Katrs viens"
29.11.- 08.01.2007 "Vecmeistaru kolekcija". B.Celmiņš, J.Liepiņš, J.Spriņģis, Ģ. Eliass, A.Annuss, V.Kalnroze, L.Liberts, L.Āriņš, J.Tīdemanis, N.Strunke, L.Mihelsons, A.Kapelovičs, I.Puni, V.Masjutins, J.Valters, J.Rozentāls, M.Induse- Muceniece u.c.

Izstādes 2006

22.12.- 17.01.2006 Indra Sproģe "0+0=bezgalība"
19.01.- 07.02.2006 "Akts.1900-2006." J.Valters, J.Rozentāls, J.Bīne, E.Brencēns, J.Eliass, B.Bērziņš, F.Pauļuka, H.Heinrihsone, A.Heinrihsone, I.Heinrihsons, S.Krastiņa, Kr.Zariņš, N.Brasliņš
10.02.- 28.02.2006 Izstāde-karnevāls "Goijas karnevāls"
02.03.-21.03.2006 Kristīne Keire "Augu dzīve"
23.03.- 11.04.2006 "Zīmējums" III . I.Heinrihsons, A.Heinrihsone, H.Henrihsone, Kr.Zariņš, L.Puntule, N.Brasliņš, I.Vecozols, A.Vītoliņš, T.Krivenkova, O.Dzjubenko, V.Kaulača, G.Okonova-Treice, I.Iltnere u.c
13.04.- 02.05.2006 "Cilvēks. Dabā. Pilsētā "II. H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, V.Vējš, A.Vītoliņš, O.Zitmanis, Kr.Ģelzis u.c.
04.05.- 23.05.2006 Tatjana Krivenkova "Esības vieglums"
25.05.- 13.06.2006 Roberts Diners "Skrienošais cilvēks"
15.06.- 04.07.2006 Galerijas izstāde "Pinakoteka"
21.06.- 18.07.2006 Kristaps Zariņš "Gads". Aldaru ielas noliktavā
06.07.- 25.07.2006 "Meksikas piezīmes" I.Heinrihsons, H.Heinrihsone, Fr.Kirke, E.Rozenbergs, I.Lūse, P.Venchovics, H.Garsija
20.07.- 08.08.2006 "Litogrāfi" VI. Aldaru ielas noliktavā
27.07.- 15.08.2006 Mārtiņš Krūklis "Tas, ko gribēju, bet nesanāca..."
10.08.- 24.08.2006 Līga Skariņa, Māra Vaičunas "Māls/Eļļa"
17.08.- 05.09.2006 "Klusā daba. Lietu daba" IV
07.09.- 26.09. 2006 Ivs Zenne "Maskulinum"
28.09.- 17.10.2006 Otto Zitmanis "Atraitne un septiņas aitas"
19.10.- 07.11.2006 Vineta Kaulača "Skatiena ātrums"
09.11.- 28.11. 2006 "Publiskais = Privātais"
30.11.- 19.12.2006 "Kolekcija. 1880- 1950"
21.12.- 16. 01.2007 "Kolekcija. 1950- 1990"

Izstādes 2005

16.12.- 11.01.2005 Gita Okonova-Treice "Gabaliņi laika"
13.01.- 02.02.2005 "Latviešu un baltvācu meistari gleznās un zīmējumos"
04.02.- 22.02.2005 Izstāde- karnevāls "Saule ar mēnesi tiekas"
25.02.- 15.03.2005 Jānis Kupčs "Sadzīves tehnika"
17.03.- 05.04.2005 "Sārtais, melnais un baltais"
07.04.- 26.04.2005 "Zīmējums" II
28.04.- 24.05.2005 "Mihails Šemjakins. Gleznas un grafikas"
26.05.- 14.06.2005 Uno Daņiļevskis "Gleznas"
16.06.- 05.07.2005 Inese Lieckalniņa "Dzīvais akmens"
07.07.- 26.07.2005 "Cilvēks. Dabā. Pilsētā" I
28.07.- 16.08.2005 "Litogrāfi" V
18.08.- 06.09.2005 "Klusā daba. Lietu daba" III
01.09.- 29.09.2005 Ivars Heinrihsons "Formas savaldīšana" (Aldaru ielā)
08.09.- 04.10.2005 Oskars Mikāns "MA"
01.10.-01.11.2005 "Aus Lettischer Sicht. Gederts Eliass" Berlīne
06.10.- 18.10.2005 Latviešu glezniecības vecmeistari.
20.10.-08.11.2005 Anna Heinrihsone "Komēdijas atkarīgie"
10.11.- 29.11.2005 Daina Dagnija "Sieviete un govs.1982-1985"
01.12.-20.12.2005 "Sirds pilna" II M.Guščika, I.Zīle, O.Zitmanis, R.Pētersons, G.Krumholcs, A.Bikše
21.12.- 17.01.2006 Indra Sproģe "0+0="

Izstādes 2004

29.01.- 17.02.2004 Izstāde - karnevāls "Pusnakts serenāde"
19.02.-09.03.2004 Vilis Ozols "Jubileja"
11.03.-30.03.2004 "Zīmējums" I
01.04.- 20.04.2004 Māris Abiļevs "Kolāža"
22.04.-11.05.2004 Anna Heinrihsone "Pateicības diena"
08.05.-10.07.2004 "Aus Lettischer Sicht. Imants Vecozols" Berlīne
13.05.- 19.05.2004 Galeriju pastaiga - kolekcija
20.05.- 02.06.2004 Dags Vidulejs - Rūja "Ceļojums citā dimensijā"
03.06.- 29.06.2004 Ilze Mežsarga "Kleitas"
01.07.- 20.07.2004 "Litogrāfi" IV
22.07.- 10.08.2004 Ināra Petrusēvičs "Sapņu teātris"
12.08.- 31. 08.2004 "Klusā daba. Lietu daba." II
02.09.- 21.09.2004 Jaunākā latviešu glezniecība
23.09.- 12.10.2004 Ieva Markēviča - Caruka, Aigars Zemītis "Zivtiņa"
14.10.- 02.11.2004 Ivars Heinrihsons "Klavierstunda"
04.11.- 23.11.2004 Helēna Heinrihsone "Vasaras sejas"
25.11.- 14.12.2004 Imants Vecozols "Skats ikdienā"

Izstādes 2003

09.01.- 29.01.2003 "Latviešu un baltvācu meistari gleznās un zīmējumos"
30.01.- 19.02.2003 Izstāde - karnevāls "Galma karnevāls"
20.02.- 12.03.2003 Sanita Roze - Leišavniece "Ziedu laiks"
13.03.- 02.04.2003 Roberts Diners "Cilvēks - putns, kurš nelido"
03.04.- 22.04.2003 "Mežonīgs Miera Mirklis" L.Muceniece, I.Mežsarga, E.Mucenieks
24.04.-14.05.2003 Linda Daņiļevska "Gaismā un tumsā"
15.05.- 03.06.2003 "Satikšanās" II A. Dumpe, S. Šmidkena, G.Krollis
05.06.- 26.06.2003 Arnis Pelšs "male fe male"
27.06.- 16.07.2003 "Litogrāfi" III
17.07.-06.08.2003 "Hight Sociaity XO" E.Mednis, V.Kiršteins, A.Pelšs, V.Vasiļkovskis, G.Zilbalodis, G.Panteļējevs, U.Traumanis, A.Vecvanags, M.Gailis, H.Ellers
07.08.- 27.08.2003 "Klusā daba. Lietu daba" I
28.08.- 17.09.2003 Kaspars Brambergs "Konstance"
18.09.- 08.10.2003 Irēna Lūse "Mobilie sakari"
09.10.- 29.10.2003 Latviešu glezniecības meistardarbi
30.10.- 19.11.2003 Ilze Neilande "Sarunas turpinās"
20.11.- 10.12.2003 Inita Ēmane "Stikls"
11.12.- 28.01.2003 "Disputs. Pašportrets ar vecmeistaru"

Izstādes 2002

28.12.- 16.01.2002 Galerijas izstāde
17.01.- 06.02.2002 Dainis Gudovskis "Balts"
07.02.- 27.02.2002 Edvards Grūbe "Gleznas"
28.02.- 20.03.2002 "Latviešu glezniecības meistardarbi". J.Pauļuks, J.Osis, B.Celmiņš, L.Liberts, E.Kalniņš, J.Bīne, Ā.Skride, Ģ.Eliass, K.Melbārzdis
27.03.- 03.04.2002 "Ainava-metafora-personība"D.Lielā, F.Kirke, U.Daņiļevskis, H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, I.Avotiņa, I.Celmiņa, E.Grūbe, L.Purmale
04.10.- 24.10.2002 Aivars Vīlipsons, Ivs Zenne"Visi mīl Sumpurni"
25.10.- 14.05.2002 Rūdolfs Pinnis (1902-1992)
16.05.- 05.06.2002 Oskars Mikāns "Skūlptūra"
07.06.- 26.06.2002 Aigars Zemītis "Viegli"
28.06.- 17.07.2002 "Litogrāfi"II H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, I.Celmiņa, E.Grūbe, I.Avotiņa, I.Iltnere, Kr.Zariņš, V.Zariņa, K.Zariņš, I.Lūse,A.Abiļevs, M.Abiļevs, I.Neilande
18.07.- 30.07.2002 Galerijas izstāde "Vasara"
01.08.-21.08.2002 Vits Vasiļkovskis "Rotaļlietas pieaugušajiem"
22.08.- 18.09.2002 Inta Celmiņa "Princeses"
19.09.- 09.10.2002 Anita Meldere "Satikšanās septembrī"
10.10.- 30.10.2002 Rita un Laimonis Blumbergi "Lini un akmeņi runā"
31.10.- 20.11.2002 Dainis Lesiņš "Pate- sur-pate"
21.11.- 11.12.2002 Gita Okonova "Lietu lietus"
12.12.- 08.01.2002 Aija Ozoliņa "Pastelis"

Izstādes 2001

07.12.- 03.01.2001 "Gobelēns laika zibšņos"
04.01.- 31.01.2001 "Klusā daba latviešu glezniecībā" V.Ozols, I.Vecozols, N.Strunke, R.Pinnis, L.Daņiļevska
01.02.- 27.02.2001 Kristaps Zariņš "Veltījums"
01.03.- 13.03.2001 "Ģederts Eliass (1887-1975). Vai mēs viņu pazīstam?"
15.03.- 02.04.2001 Marija un Aldis Kankovski "Origami"
03.04.- 09.04.2001 Galerija izstāde. Glezniecība, grafika, tēlniecība
11.04.- 02.05.2001 "Daniels Lībeskinds. Precision/adventure"
03.05.- 23.05.2001 Uno Daņiļevskis "Gleznas"
24.05.-13.06.2001 "Litogrāfi"I H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, I.Celmiņa, E.Grūbe, Kr.Zariņš, K.Zariņš, V. Zariņa, I.Lūse, I.Neilande, A.Abiļevs
14.06.- 27.06.2001 Galerijas izstāde
28.06.- 25.07.2001 Oskars Mikāns "Upe, kura nes"
26.07.-15.08.2001 Kaspars Brambergs "Glezniecība 2001"
16.08.- 05.09.2001 Ingūna Skuja, Melisa Braden "Kailā patiesība"
06.09.- 25.09.2001 Ieva Liepiņa , Patrīcija Tiknuss "Dzimšanas diena"
27.09.- 17.10.2001 "Latviešu glezniecības meistardarbi"
18.10- 07.11.2001 "Latviešu glezniecības meistardarbi"
08.11.- 28.11.2001 Helēna Heinrihsone "Galīgais rēķins"
29.11.- 20.12.2001 "Baltā miniatūra"

Izstādes 2000

20.01.- 16.02.2000 "Kārlis Cīrulis - Vecrīgas dziesminieks"
17.02.- 14.03.2000 Oskars Mikāns "Vīzija"
16.03.- 12.04.2000 Ieva Markēviča-Caruka "Tango 2000"
14.04.- 03.05.2000 "Jūra latviešu glezniecībā" E.Kalniņš, I.Markēviča-Caruka, U.Daņiļevskis, J.Osis
04.05.- 24.05.2000 Linda Daņiļevska "Zaļš+zils"
25.05.- 13.06.2000 "Vienojošais kolorīts" I.Vecozols, V.Ozols,N.Brasliņš, Kr.Zariņš u.c.
15.06.- 05.07.2000 Laima Balode "Ainava"
06.07.- 26.07.2000 "Aleksandra Dembo dzimšanas diena" G.Okonova, M.Krūklis
27.07.-15.08.2000" Bridget Flannery. Growth + Conection"
17.08.- 05.09.2000 Ivars Poikāns "Latvijas mazās melnās dieniņas"
07.09.- 26.09.2000 Egils Mednis "Paralēlās pasaules"
28.09.- 17.10.2000 Aigars Zemītis "Viegli"
20.10.- 09.11.2000 Ivars Heinrihsons "Izlase"
10.11.- 28.11.2000 "Meklējiet sievieti" H.Heinrihsone, A.Jurjāne, L.Daņiļevska, Ģ.Muižnieks, J.Rozentāls, R.Pinnis, N.Brasliņš, Kr.Zariņš, I.Markēviča-Caruka, K.Brencēns
30.11.- 19.12.2000 "Latviešu glezniecība gadsimta garumā"
21.12.- 12.01.2001 "Latviešu glezniecība gadsimta garumā"

Izstādes 1999

11.11.- 14.12.1999 Indriķis Stūrmanis "Izklaides interjeri Rīgā"
16.12.- 18.01.2000 Imants Vecozols "Dialogs ar klusumu"