Kalendārs

Izstādes 2017

22.12.2016 - 17.01.2017

Helēna Heinrihsone "I Love You (veltījums amerikāņu māksliniekam Aleksam Kacam)
Zīle Ziemele "Zeltnesis un ēna"

 
19.01. - 14.02.2017 Juris Petraškevičs "džīpīes"  
16.02. - 07.03.2017 Kristaps Ģelzis. Paulis Liepa  
22.02. - 26.02.2017 ART MADRID 2017 - Helēna Heinrihsone, Ieva Iltnere, Ivars Heinrihsons, Normunds Brasliņš  

09.03. - 04.04.2017

Magone Boleiko "Biokonstrukcijas"

 

09.03. - 04.04.2017

Iveta Laure "Intra"

 
06.04. - 04.05.2017 Kristaps Zariņš "Privāti"  
08.05. - 30.05.2017 Ieva Iltnere "Implants"  
01.06. - 27.06.2017 Entonijs Farū "Kas ir tavā prātā" (Francija)  
08.06. - 11.07.2017 ART VILNIUS 2017 - Magone Boleiko, Arturs Bērziņš, Pius Fox  
28.06. - 25.07.2017  Jonas Gasiūnas "Neliela retrospektīva par apsēstību" (Lietuva)  
03.08. - 05.09.2017 Helēna Heinrihsone "Ar ūdenskrāsām"  
07.09. - 10.10.2017 Ilmārs Blumbergs "Tas Pats"  
07.09. - 10.10.2017 Edvards Grūbe "Lelles"  
14.09. - 17.09.2017 POSITIONS BERLIN 2017 - Kristaps Ģelzis, Paulis Liepa, Arturs Bērziņš, Anthony Faroux  
20.09. - 24.09.2017 VIENNACONTEMPORARY 2017 - Paulis Liepa "Kas ir šis laiks"  
12.10. - 07.11.2017 Kristians Brekte "Mr. & Mrs. Doe"  
09.11. - 05.12.2017 Ivars Heinrihsons  
07.12. - 09.01.2018 Frančeska Kirke "Somebody"  
14.12. - 09.01.2018    
   


Izstādes 2016

17.12.- 19.01.2016 Arturs Bērziņš "Attēldarbi"  
21.01.- 16.02.2016 Tatjana Krivenkova "-vāji-"  
18.02. - 15.03.2016 Kristaps Zariņš "Dārzs"  
18.02. - 15.03.2016 Melnās gleznas   

24.02. - 28.02.2016

ART MADRID 2016 - Helēna Heinrihsone & Ivars Heinrihsons

 

17.03. - 12.04.2016

Ivars Heinrihsons "Zīmes"

 
14.04. - 10.05.2016 Vineta Kaulača "Virsmas atmiņa"  
13.05. - 04.06.2016 John Cornu "Sliktie rituāli"  
07.06. - 05.07.2016 Michel Castaignet "Asfodeles"  
07.06. - 05.07.2016 Atis Jākobsons "Frekvences"  
09.06. - 12.06.2016 ART VILNIUS 2016- Kristaps Ģelzis, Michel Castaignet, Gļebs Panteļejevs  
07.07. - 02.08.2016 Madara Neikena "Bezgalība"  
04.08. - 30.08.2016 Mārīte Guščika "Patversme"  
01.09. - 27.09.2016 Anna Heinrihsone "Mans miers ir beigts"  
15.09. - 18.09.2016 POSITIONS BERLIN 2016 - Ieva Iltnere, Tatjana Krivenkova, Paulis Liepa, Kirils Panteļejevs  
29.09. - 25.10.2016 Maija Kurševa "Rūtainā kārtība"  
27.10. - 21.11.2016 Kirils Panteļejevs "Es esmu viņš"  
27.10. - 21.11.2016 Michel Castaignet "In Memoriam Eiropa II"  
23.11. - 20.12.2016 Ģirts Muižnieks "Saules zaķi"  
22.12.2016 - 17.01.2017 Helēna Heinrihsone "I Love You (veltījums amerikāņu māksliniekam Aleksam Kacam)  
22.12.2016 - 17.01.2017 Zīle Ziemele "Zeltnesis un ēna"

Izstādes 2015

08.01.- 03.02.2015 Iveta Laure "Reikjavīkas stāsti"  
05.02.- 03.03.2015 Edvards Grūbe "Gaismas lauks"  
14.02. - 15.03.2015 "Miniatūrā savalgotais skaistums" - grupas izstāde  
05.03.- 31.03.2015 Neonilla Medvedeva "Rīgas tēli"   

26.03.- 26.04.2015

1. KAUŅAS STARPTAUTISKĀ GRAFIKAS BIENNĀLE - L.Bondare, M.Kurševa, L.Pujāte, T.Krivenkova, G.Sietiņš, P.Liepa

 

02.04.- 26.05.2015

Helēna Heinrihsone "Dienasgrāmata"

 
09.05. - 22.11.2015

PERSONAL STRUCTURES - CROSSING BORDERS 2015 - Kristaps Ģelzis

 
28.05.- 30.06.2015 Kristīna Keire "Pietuvinājumi"  
25.06.- 28.06.2015 ART VILNIUS 2015 - Ivate Laure "Mīlestība un zīds"  
02.07.- 28.07.2015 "Ceļojums" - Tatjana Krivenkova & Olga Šilova  
30.07. -25.08.2015   Paula Zariņa "Apziņas"  
27.08. - 22.09.2015 Gļebs Panteļejevs "Latgales rapsodija"  
27.08. - 22.09.2015 Anna Heinrihsone "Augusts"  
17.09. - 20.09.2015 POSITIONS BERLIN 2015 - Arturs Bērziņš, Paulis Liepa, Paula Zariņa, Ieva Iltnere  
24.09. - 17.10.2015 PAŠPORTRETS  
07.10. - 11.10.2015 ART MARKET BUDAPEST 2015 - Helēna Heinrihsone, Ivars Heinrihsons, Ginters Krumholcs, Harijs Brants  
19.10. - 17.11.2015 Ieva Iltnere "Bābele"  
19.11. - 15.12.2015 Kristaps Ģelzis "191115"  
17.12.2015. - 19.01.2016 Arturs Bērziņš "Attēldarbi"  
     
   

Izstādes 2014

09.01. - 11.02.2014 Vija Zariņa "Sniegs un nauda"  
13.02. - 11.03.2014 Frančeska Kirke "La Fiesta"  
06.03. - 01.04.2014 Ilze Lībiete "Ēnā"  
13.03. - 01.04.2014 Ieva Iltnere "Ne vien, bet arī"   

03.04. - 29.04.2014

Inga Meldere "Burvju kalns"

 

03.04. - 29.04.2014

Paulis Jakušonoks "Apkārt" 

 
01.05. - 03.06.2014

"Till the End of It" - Anthony Faroux (Anglija), John Cornu (Francija), Michel Castaignet (Francija), Kristaps Ģelzis (Latvija)

 
05.06. - 01.07.2014 Tatjana Krivenkova "Maigums"   
05.06. - 01.07.2014 Māra Brašmane "Rīga"  
18.06. - 21.06.2014 ART VILNIUS 2014 - Kaspars Podnieks, Helēna Heinrihsone, Vija Zariņa  
03.07. - 29.07.2014

Kristīne Luīze Avotiņa "Ceļojums"

 
03.07. - 29.07.2014

Helēna Heinrihsone "Jūrā" 

 
31.07. - 02.09.2014  Tilo Baumgärtel "Gogo". (Vācija)  
04.09. - 30.09.2014   Ģirts Muižnieks "Baltais mērkaķis"  
18.09. - 21.09.2014  POSITIONS BERLIN 2014 - Ieva Iltnere, Kristaps Ģelzis, Artūrs Bērziņš  
02.10. - 28.10.2014  Ivars Heinrihsons "Klavieru darbi"  
23.10. - 27.10.2014   ART. FAIR 2014, Ķelne - I.Iltnere, T.Krivenkova, G.Sietiņš, G.Panteļejevs  
30.10. -25.11.2014   Vineta Kaulača "Skatiena attālums"  
27.11.2014 - 06.01.2015   Ilze Raudiņa "Iedaba"  
     
   

Izstādes 2013

 20.11. - 08.01.2013  Helēna Heinrihsone "Dzīvoklis"  
 09.01. - 01.02.2013  Galerijas kolekcija - Kr. Zariņš, V. Kaulača, O.Šilova, T. Krivenkona, Ģ.Muižnieks  
 07.02. - 26.02.2013  Gints Gabrāns "Fotosintēzes kapsula"  
 28.02. - 26.03.2013  Edvards Grūbe "Dienasgaisma"  
 28.02. - 26.03.2013

 Ilze Orinska "Mazie formāti" (Latvija/Vācija)

 
 28.03. - 23.04.2013  Kristaps Zariņš "Slepenais muzejs"/ "Le Musee Secret"  
 25.04. - 21.05.2013  Pius Fox (Vācija) "Tas pats spoguļos"  
 25.04. - 21.05.2013  Guntars Sietiņš "Uguns siena"  
 23.05. - 18.06.2013  Kristīna Keire "Viegla daba"  
 30.05. - 18.06.2013  Paula Zariņa "Laimes hormons"  
 20.06. - 16.07.2013  Helēna Heinrihsone "Karstums"  
 20.06. - 16.07.2013  Zane Iltnere "Izstāde"  
 18.07. - 13.08.2013  Kristaps Ģelzis "2013"  
 15.08. - 10.09.2013  Ilmārs Blumbergs "Es nemiršu pie Ilzes"  

 12.09. - 08.10.2013

 12.09. - 08.10.2013

 Liena Bondare "Baltie plankumi"

 Neonilla Medvedeva "Laika saspēle"

 
 19.09. - 22.09.2013  PREVIEW BERLIN 2013 - Kristaps Ģelzis, Tatjana Krivenkova, Michel Castaignet  

 10.10. - 05.11.2013

 30.10. - 03.11.2013

 Kaspars Zariņš "Sapņu sala"

 ART.FAIR 2013 Ķelnē - Ivars Heinrihsons, Kristaps Ģelzis, Kaspars  Podnieks

 
 07.11. - 12.11.2013  "RĪGAS LAIKS"  

 15.11. - 03.12.2013

 05.12. - 07.01.2014

 05.12. - 07.01.2014

 "ROZĀ / PINK"

 Jana Briķe "Manas paralēlās dzīves"

Tatjana Krivenkova "Zefīrs un kefīrs"

Izstādes 2012

 12.01. - 06.02.2012  Olga Šilova "Sapņu kalendārs 2012"  
 07.02. - 07.03.2012  Ģirts Muižnieks "Parfīms"  
 07.02. - 07.03.2012  Elvīra un Rūdolfs Pinnis "Maskas"  
 08.03. - 03.04.2012  Kristaps Ģelzis "Viela pārdomām"  
 04.04. - 01.05.2012

 Vineta Kaulača "Absorbcija" 

 
 19.04. - 15.05.2012  Ieva Markēviča - Caruka "Lino"   
 03.05. - 29.05.2012  Ivars Heinrihsons "Le chevalet de chevaux"  
 23.05. - 26.05.2012   SWAB BARCELONA - Jana Briķe, Harijs Brants, Ginters Krumholcs  
 31.05. - 26.06.2012  Laris Strunke & Eva Lange "Sirds un mājas pamats" (Zviedrija)  
 01.06. - 26.06.2012  Tatjana Krivenkova "Sarkanais un baltais"  
 28.06. - 24.07.2012  Mišels Kasteņē "Tranzīts" (Francija)  
 28.06. - 24.07.2012  Ilze Neilande "Gājiens ar zirgu"  
 26.07. - 21.08.2012  Anna Heinrihsone "Mežā. Eduards Roess"  
 23.08. - 18.09.2012  Ilmārs Blumbergs "Bailes."  
 23.08. - 18.09.2012  Jānis Kupčs "Attālums ir lauzta līnija"  
 13.09. - 16.09.2012  PREVIEW BERLIN 2012 - Kristaps Ģelzis, Ginters Krumholcs, Jana Briķe  
 20.09. - 16.10.2012  Mārīte Guščika "Atmiņas karte"  
 18.10. - 17.11.2012  Tatjana Krivenkova "Gaismas piesārņojums"  
 20.11. - 08.01.2013  Helēna Heinrihsone "Dzīvoklis"

Izstādes 2011

13.01. - 08.02.2011  Vineta kaulača "Vingrinājums mnemonikā"  
 10.02. - 08.03.2011  Ivars Heinrihsons "Ceļš"  
 10.03. - 05.04.2011  Michel Castaignet (Francija) "In Memoriam Eiropa"   
 10.03. - 05.04.2011  Tatjana Krivenkova "Gaismas atdalīšana no tumsas"   
 07.04. - 03.05.2011  Kristaps Zariņš "Halucinācijas"   
05.05. - 07.06.2011  Kristīne Keire "Ikdienas fragmenti"  
05.05. - 31.05.2011  Otto Zitmanis "Akti"   
06.06. - 05.07.2011  Neonilla Medvedeva "Būtības alegorija"  
09.06. - 05.07.2011  Harijs Brants "Portreti"  
07.07. - 26.07.2011  Kabinets - Litogrāfi VII  
13.07. - 17.07.2011  ART VILNIUS 2011  
28.07. - 27.08.2011  Inga Meldere "Nobīde  
28.07.-  27.08.2011  Helēna Heinrihsone "Akvarelis"  
31.08. - 20.09.2011  Vija Zariņa "Mana daba"  
08.09. - 11.09.2011  PREVIEW BERLIN 2011 - G.Sietiņš, K.Podnieks, T.Krivenkova, K.Ģelzis  
22.09. - 18.10.2011  Aleksejs Naumovs "Tirkīzs / Turquoise"  
20.10. - 15.11.2011 Ginters Krumholcs "MAYDAY!"  
17.11. - 13.12.2011 Jana Briķe "Piens un asinis"  
15.12. - 17.01.2012 "Balsts un zils"

 

 

Izstādes 2010

07.01. - 02.02.2010 "Latviešu  mūsdienu glezniecība"
K.Ģelzis, O.Zitmanis, Ģ.Muižnieks, H.Heinrihsone, T.Krivenkova, I.Blumbergs, H.Brants, I.Heinrihsons, K.Zariņš
04.02. - 02.03.2010 "Karnevāliskās Mistērijas"
F.Kirke, I.Iltnere, H.Heinrihsone, A.Heinrihsone, T.Krivenkova, V.Zariņa, Z.Iltnere, I.Meldere, I.Lūse, I.Neilande, K.Zariņš, Kr.Zariņš, I.Heinrihsons, Ģ.Muižnieks, K.Ģelzis
04.03. - 06.04.2010 Kristaps Zariņš "Vulkāns"
08.04. - 27.04.2010 Kristaps Ģelzis "Mākslīgais miers"
29.04. - 25.05.2010 Ilmārs Blumbergs "Pats pret sevi"
06.05. - 06.06.2010
Viļņa, Lietuva
Harijs Brants "Zīmējums"
27.05. - 29.06.2010 Ingūna Skuja & Melisa Braden "Karma Koma"
18.06. - 25.07.2010
Kauņa, Lietuva
Harijs Brants "Zīmējums"
01.07. - 27.07.2010 Tatjana krivenkova "Vasarsvētki"
29.07. - 31.08.2010 "Latviešu mūsdienu glezniecība"
17.09. - 19.10.2010 Helēna Heinrihsone "Nogleznojumi"
07.10. - 10.10.2010
Preview Berlin
Kristaps Ģelzis "Die Unechte Ruhe"/ "Artificial Peace"
16.10. - 28.11.2010
Ķelme, Lietuva
Harijs Brants "Zīmējums"
21.10. - 16.11.2010 Kristaps Ģelzis "Mākslīgais miers II / Die Unechte Ruhe"
18.11. - 14.12.2010 "Laiks izglābs vēsturi"
Aigara Bikšes dokumentālās tēlniecības kolekcija un Māra Bērziņa stāsti
   
16.12. - 11.01.2011 Anna Heinrihsone "Vecums"
17.12. - 20.01.2011
Klaipēda, Lietuva
Harijs Brants "Zīmējums"

Izstādes 2009

11.12.2008- 13.01.2009 Vija Zariņa "Pastaiga mākoņos"
15.02.03.02.2009 Harijs Brants "Zīmējums"
05.02.- 03.03.2009 Izstāde / karnevāls "Dzīves svinēšana"
H.Heinrihsone,A.Heinrihsone,Fr.Kirke, I.Lūse, T.Krivenkova, V.Zariņa,I.Iltnere, I.Heinrihsons, K.Zariņš, O.Dzjubenko, Kr.Zariņš, A.Naumovs, A.Zemītis, O.Mikāns, Ģ.Muižnieks, N.Brasliņš, Kr.Ģelzis, O.Zitmanis
05.03.- 31.03.2009 Laima Puntule "Gleznas"
02.04.- 28.04.2009 Kristaps Zariņš "Ceļojums"
30.04.- 26.05.2009 Vilis Ozols "Ainava un klusā daba"
28.05.- 22.06.2009 "Zīmējums" V
  H.Brants, I.Blumbergs, M.Bišofs, I.Heinrihsons, N.Brasliņš, O.Dzjubenko,Kr.Zariņš, K.Zariņš, Kr.Ģelzis, H.Heinrihsone, T.Krivenkova, V.Zariņa, S.Krastiņa, K.Keire, A.Heinrihsone, L.Puntule, I.Lūse, N.Medvedeva, O.Zitmanis
26.06.- 21.07.2009 "Latviešu mūsdienu glezniecība"
23.07.-18.08.2009

"Litogrāfi" VII
H.Heinrihsone, T.Krivenkova, I.Abiļeva, I.Lūse, I.Neilande, A.Abiļevs, A.Naumovs, I.Heinrihsons, Kr.Zariņš, D.Lavrentjevs, A.Vītoliņš

20.08.- 15.09.2009 Olga Šilova "Skulptūra"
     
17.09.- 13.10.2009 Ivars Heinrihsons "Gulbju ezers"
15.10.- 03.11.2009 Kristaps Ģelzis "Varbūt (Maybe)"
05.11.- 01.12.2009 Otto Zitmanis "Liekais svars"
19.11.-19.12.2009 Tomass Fēniks "Dzīvot gleznās"
03.12.- 05.01.2010

"Krustojums"
M. Raude, I. Brants, N.Laminska, T.Krivenkova, R.Kalniņš, H.Heinrihsone, I.Skuja & M.Braden, T.Afanasjeva, S.Sokolovs

Izstādes 2008

29.11.- 08.01.2008 Vecmeistaru kolekcija
10.01.- 06.02.2008 Otto Zitmanis "Šprotes pienā"
01.02.- 08.03.2008 Elita Patmalniece "Krāsainā dzīve"
08.02.- 04.03.2008 Izstāde - karnevāls "Venēras dzimšana"
06.03.- 01.04.2008 Kristīne Keire "Materiāls"
14.03.- 09.04.2008 "Cilvēki" O.Caruks, I.Zenne, O.Zitmanis, I.Heinrihsons, D.Grodze, A.Plaudis, A.Požarskis, O.Mikāns, I.Zenne
03.04.- 06.05.2008 "Zīmējums" IV I.Heinrihsons, A.Heinrihsone, H.Heinrihsone, Kr. Zariņš, I.Lūse,O. Zitmanis, K.Keire, T.Krivenkova, I.Iltnere, K.Ģelzis, O.Djubenko, H.Brants, M.Kurševa, A.Vītoliņš, R.Ivanovs
11.04.- 26.04.2008 Andrejs Kalnačs "Grafika - klasika 1980.-1990."
30.04.- 28.05.2008 "Madonna" Dž.Skulme, H.Heinrihsone, I.Iltnere, S.Krasiņa, I.Markeviča-Caruka, E.Grūbe, Kr.Zariņš, Ģ. Muižnieks, M.Subačs, D.Lavrentjevs
08.05.- 03.06.2008 Oskars Mikāns "Lidot ir viegli"
30.05.- 25.06.2008 Uno Daņiļevskis "Gleznas"
27.06.- 09.07.2008 "Latviešu mūsdienu glezniecība"
11.07.- 06.08.2008 Inese Lieckalniņa "Sarkans un melns"
08.08.- 31.08.2008 Ilze Mežsarga "Pieskaroties nepieskarties"
01.09.- 23.09.2008 Neonilla Medvedeva "A tempo"
25.09.- 14.10.2008 Igors Bernāts "Es pats"
16.10.- 11.11.2008 Kaspars Zariņš "Manas domas"
13.11.- 09.12.2008 Tatjana Krivenkova "Asums"
11.12.- 13.01.2009 Vija Zariņa "Pastaiga mākoņos"

Izstādes 2007

21.12.- 16.01.2007 Kolekcija. 1880-1950
18.01.-07.02.2007 Kolekcija. 1950- 1990
09.02.- 06.03.2007 Izstāde - karnevāls "Pasaulīgo prieku dārzs"
08.03.- 03.04.2007 Anna Heinrihsone "Lacrima"
05.04.- 01.05.2007 Valters Kiršteins "Solo-Zemūdeņu karš. Epizode 6"
03.05.- 29.05.2007 Laura Ozola "Zaķīšu pirtiņa"
04.06.- 03.07.2007 "Cilvēks. Dabā. Pilsētā" III
05.07.-17.07.2007 Ivars Heinrihsons "Skrējiens"
19.07.- 14.08.2007 Helēna Heinrihsone "Intimus. Portreti un pašportreti"
16.08.- 11.09.2007 "Klusā daba. Lietu daba" V
13.09.- 09.10.2007 Irēna Lūse "Zilā sajūta / Messiges in blue"
15.09.2007 Mazās galerijas "Māksla XO atklāšana".
27.09.-27.10.2007 Ivars Heinrihsons "Rennen". Berlīne
11.10.- 30.10.2007 Edīte Gornova "Pagrieziens"
31.10.- 27.11.2007 Gita Okonova Treice "Katrs viens"
29.11.- 08.01.2007 "Vecmeistaru kolekcija". B.Celmiņš, J.Liepiņš, J.Spriņģis, Ģ. Eliass, A.Annuss, V.Kalnroze, L.Liberts, L.Āriņš, J.Tīdemanis, N.Strunke, L.Mihelsons, A.Kapelovičs, I.Puni, V.Masjutins, J.Valters, J.Rozentāls, M.Induse- Muceniece u.c.

Izstādes 2006

22.12.- 17.01.2006 Indra Sproģe "0+0=bezgalība"
19.01.- 07.02.2006 "Akts.1900-2006." J.Valters, J.Rozentāls, J.Bīne, E.Brencēns, J.Eliass, B.Bērziņš, F.Pauļuka, H.Heinrihsone, A.Heinrihsone, I.Heinrihsons, S.Krastiņa, Kr.Zariņš, N.Brasliņš
10.02.- 28.02.2006 Izstāde-karnevāls "Goijas karnevāls"
02.03.-21.03.2006 Kristīne Keire "Augu dzīve"
23.03.- 11.04.2006 "Zīmējums" III . I.Heinrihsons, A.Heinrihsone, H.Henrihsone, Kr.Zariņš, L.Puntule, N.Brasliņš, I.Vecozols, A.Vītoliņš, T.Krivenkova, O.Dzjubenko, V.Kaulača, G.Okonova-Treice, I.Iltnere u.c
13.04.- 02.05.2006 "Cilvēks. Dabā. Pilsētā "II. H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, V.Vējš, A.Vītoliņš, O.Zitmanis, Kr.Ģelzis u.c.
04.05.- 23.05.2006 Tatjana Krivenkova "Esības vieglums"
25.05.- 13.06.2006 Roberts Diners "Skrienošais cilvēks"
15.06.- 04.07.2006 Galerijas izstāde "Pinakoteka"
21.06.- 18.07.2006 Kristaps Zariņš "Gads". Aldaru ielas noliktavā
06.07.- 25.07.2006 "Meksikas piezīmes" I.Heinrihsons, H.Heinrihsone, Fr.Kirke, E.Rozenbergs, I.Lūse, P.Venchovics, H.Garsija
20.07.- 08.08.2006 "Litogrāfi" VI. Aldaru ielas noliktavā
27.07.- 15.08.2006 Mārtiņš Krūklis "Tas, ko gribēju, bet nesanāca..."
10.08.- 24.08.2006 Līga Skariņa, Māra Vaičunas "Māls/Eļļa"
17.08.- 05.09.2006 "Klusā daba. Lietu daba" IV
07.09.- 26.09. 2006 Ivs Zenne "Maskulinum"
28.09.- 17.10.2006 Otto Zitmanis "Atraitne un septiņas aitas"
19.10.- 07.11.2006 Vineta Kaulača "Skatiena ātrums"
09.11.- 28.11. 2006 "Publiskais = Privātais"
30.11.- 19.12.2006 "Kolekcija. 1880- 1950"
21.12.- 16. 01.2007 "Kolekcija. 1950- 1990"

Izstādes 2005

16.12.- 11.01.2005 Gita Okonova-Treice "Gabaliņi laika"
13.01.- 02.02.2005 "Latviešu un baltvācu meistari gleznās un zīmējumos"
04.02.- 22.02.2005 Izstāde- karnevāls "Saule ar mēnesi tiekas"
25.02.- 15.03.2005 Jānis Kupčs "Sadzīves tehnika"
17.03.- 05.04.2005 "Sārtais, melnais un baltais"
07.04.- 26.04.2005 "Zīmējums" II
28.04.- 24.05.2005 "Mihails Šemjakins. Gleznas un grafikas"
26.05.- 14.06.2005 Uno Daņiļevskis "Gleznas"
16.06.- 05.07.2005 Inese Lieckalniņa "Dzīvais akmens"
07.07.- 26.07.2005 "Cilvēks. Dabā. Pilsētā" I
28.07.- 16.08.2005 "Litogrāfi" V
18.08.- 06.09.2005 "Klusā daba. Lietu daba" III
01.09.- 29.09.2005 Ivars Heinrihsons "Formas savaldīšana" (Aldaru ielā)
08.09.- 04.10.2005 Oskars Mikāns "MA"
01.10.-01.11.2005 "Aus Lettischer Sicht. Gederts Eliass" Berlīne
06.10.- 18.10.2005 Latviešu glezniecības vecmeistari.
20.10.-08.11.2005 Anna Heinrihsone "Komēdijas atkarīgie"
10.11.- 29.11.2005 Daina Dagnija "Sieviete un govs.1982-1985"
01.12.-20.12.2005 "Sirds pilna" II M.Guščika, I.Zīle, O.Zitmanis, R.Pētersons, G.Krumholcs, A.Bikše
21.12.- 17.01.2006 Indra Sproģe "0+0="

Izstādes 2004

29.01.- 17.02.2004 Izstāde - karnevāls "Pusnakts serenāde"
19.02.-09.03.2004 Vilis Ozols "Jubileja"
11.03.-30.03.2004 "Zīmējums" I
01.04.- 20.04.2004 Māris Abiļevs "Kolāža"
22.04.-11.05.2004 Anna Heinrihsone "Pateicības diena"
08.05.-10.07.2004 "Aus Lettischer Sicht. Imants Vecozols" Berlīne
13.05.- 19.05.2004 Galeriju pastaiga - kolekcija
20.05.- 02.06.2004 Dags Vidulejs - Rūja "Ceļojums citā dimensijā"
03.06.- 29.06.2004 Ilze Mežsarga "Kleitas"
01.07.- 20.07.2004 "Litogrāfi" IV
22.07.- 10.08.2004 Ināra Petrusēvičs "Sapņu teātris"
12.08.- 31. 08.2004 "Klusā daba. Lietu daba." II
02.09.- 21.09.2004 Jaunākā latviešu glezniecība
23.09.- 12.10.2004 Ieva Markēviča - Caruka, Aigars Zemītis "Zivtiņa"
14.10.- 02.11.2004 Ivars Heinrihsons "Klavierstunda"
04.11.- 23.11.2004 Helēna Heinrihsone "Vasaras sejas"
25.11.- 14.12.2004 Imants Vecozols "Skats ikdienā"

Izstādes 2003

09.01.- 29.01.2003 "Latviešu un baltvācu meistari gleznās un zīmējumos"
30.01.- 19.02.2003 Izstāde - karnevāls "Galma karnevāls"
20.02.- 12.03.2003 Sanita Roze - Leišavniece "Ziedu laiks"
13.03.- 02.04.2003 Roberts Diners "Cilvēks - putns, kurš nelido"
03.04.- 22.04.2003 "Mežonīgs Miera Mirklis" L.Muceniece, I.Mežsarga, E.Mucenieks
24.04.-14.05.2003 Linda Daņiļevska "Gaismā un tumsā"
15.05.- 03.06.2003 "Satikšanās" II A. Dumpe, S. Šmidkena, G.Krollis
05.06.- 26.06.2003 Arnis Pelšs "male fe male"
27.06.- 16.07.2003 "Litogrāfi" III
17.07.-06.08.2003 "Hight Sociaity XO" E.Mednis, V.Kiršteins, A.Pelšs, V.Vasiļkovskis, G.Zilbalodis, G.Panteļējevs, U.Traumanis, A.Vecvanags, M.Gailis, H.Ellers
07.08.- 27.08.2003 "Klusā daba. Lietu daba" I
28.08.- 17.09.2003 Kaspars Brambergs "Konstance"
18.09.- 08.10.2003 Irēna Lūse "Mobilie sakari"
09.10.- 29.10.2003 Latviešu glezniecības meistardarbi
30.10.- 19.11.2003 Ilze Neilande "Sarunas turpinās"
20.11.- 10.12.2003 Inita Ēmane "Stikls"
11.12.- 28.01.2003 "Disputs. Pašportrets ar vecmeistaru"

Izstādes 2002

28.12.- 16.01.2002 Galerijas izstāde
17.01.- 06.02.2002 Dainis Gudovskis "Balts"
07.02.- 27.02.2002 Edvards Grūbe "Gleznas"
28.02.- 20.03.2002 "Latviešu glezniecības meistardarbi". J.Pauļuks, J.Osis, B.Celmiņš, L.Liberts, E.Kalniņš, J.Bīne, Ā.Skride, Ģ.Eliass, K.Melbārzdis
27.03.- 03.04.2002 "Ainava-metafora-personība"D.Lielā, F.Kirke, U.Daņiļevskis, H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, I.Avotiņa, I.Celmiņa, E.Grūbe, L.Purmale
04.10.- 24.10.2002 Aivars Vīlipsons, Ivs Zenne"Visi mīl Sumpurni"
25.10.- 14.05.2002 Rūdolfs Pinnis (1902-1992)
16.05.- 05.06.2002 Oskars Mikāns "Skūlptūra"
07.06.- 26.06.2002 Aigars Zemītis "Viegli"
28.06.- 17.07.2002 "Litogrāfi"II H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, I.Celmiņa, E.Grūbe, I.Avotiņa, I.Iltnere, Kr.Zariņš, V.Zariņa, K.Zariņš, I.Lūse,A.Abiļevs, M.Abiļevs, I.Neilande
18.07.- 30.07.2002 Galerijas izstāde "Vasara"
01.08.-21.08.2002 Vits Vasiļkovskis "Rotaļlietas pieaugušajiem"
22.08.- 18.09.2002 Inta Celmiņa "Princeses"
19.09.- 09.10.2002 Anita Meldere "Satikšanās septembrī"
10.10.- 30.10.2002 Rita un Laimonis Blumbergi "Lini un akmeņi runā"
31.10.- 20.11.2002 Dainis Lesiņš "Pate- sur-pate"
21.11.- 11.12.2002 Gita Okonova "Lietu lietus"
12.12.- 08.01.2002 Aija Ozoliņa "Pastelis"

Izstādes 2001

07.12.- 03.01.2001 "Gobelēns laika zibšņos"
04.01.- 31.01.2001 "Klusā daba latviešu glezniecībā" V.Ozols, I.Vecozols, N.Strunke, R.Pinnis, L.Daņiļevska
01.02.- 27.02.2001 Kristaps Zariņš "Veltījums"
01.03.- 13.03.2001 "Ģederts Eliass (1887-1975). Vai mēs viņu pazīstam?"
15.03.- 02.04.2001 Marija un Aldis Kankovski "Origami"
03.04.- 09.04.2001 Galerija izstāde. Glezniecība, grafika, tēlniecība
11.04.- 02.05.2001 "Daniels Lībeskinds. Precision/adventure"
03.05.- 23.05.2001 Uno Daņiļevskis "Gleznas"
24.05.-13.06.2001 "Litogrāfi"I H.Heinrihsone, I.Heinrihsons, I.Celmiņa, E.Grūbe, Kr.Zariņš, K.Zariņš, V. Zariņa, I.Lūse, I.Neilande, A.Abiļevs
14.06.- 27.06.2001 Galerijas izstāde
28.06.- 25.07.2001 Oskars Mikāns "Upe, kura nes"
26.07.-15.08.2001 Kaspars Brambergs "Glezniecība 2001"
16.08.- 05.09.2001 Ingūna Skuja, Melisa Braden "Kailā patiesība"
06.09.- 25.09.2001 Ieva Liepiņa , Patrīcija Tiknuss "Dzimšanas diena"
27.09.- 17.10.2001 "Latviešu glezniecības meistardarbi"
18.10- 07.11.2001 "Latviešu glezniecības meistardarbi"
08.11.- 28.11.2001 Helēna Heinrihsone "Galīgais rēķins"
29.11.- 20.12.2001 "Baltā miniatūra"

Izstādes 2000

20.01.- 16.02.2000 "Kārlis Cīrulis - Vecrīgas dziesminieks"
17.02.- 14.03.2000 Oskars Mikāns "Vīzija"
16.03.- 12.04.2000 Ieva Markēviča-Caruka "Tango 2000"
14.04.- 03.05.2000 "Jūra latviešu glezniecībā" E.Kalniņš, I.Markēviča-Caruka, U.Daņiļevskis, J.Osis
04.05.- 24.05.2000 Linda Daņiļevska "Zaļš+zils"
25.05.- 13.06.2000 "Vienojošais kolorīts" I.Vecozols, V.Ozols,N.Brasliņš, Kr.Zariņš u.c.
15.06.- 05.07.2000 Laima Balode "Ainava"
06.07.- 26.07.2000 "Aleksandra Dembo dzimšanas diena" G.Okonova, M.Krūklis
27.07.-15.08.2000" Bridget Flannery. Growth + Conection"
17.08.- 05.09.2000 Ivars Poikāns "Latvijas mazās melnās dieniņas"
07.09.- 26.09.2000 Egils Mednis "Paralēlās pasaules"
28.09.- 17.10.2000 Aigars Zemītis "Viegli"
20.10.- 09.11.2000 Ivars Heinrihsons "Izlase"
10.11.- 28.11.2000 "Meklējiet sievieti" H.Heinrihsone, A.Jurjāne, L.Daņiļevska, Ģ.Muižnieks, J.Rozentāls, R.Pinnis, N.Brasliņš, Kr.Zariņš, I.Markēviča-Caruka, K.Brencēns
30.11.- 19.12.2000 "Latviešu glezniecība gadsimta garumā"
21.12.- 12.01.2001 "Latviešu glezniecība gadsimta garumā"

Izstādes 1999

11.11.- 14.12.1999 Indriķis Stūrmanis "Izklaides interjeri Rīgā"
16.12.- 18.01.2000 Imants Vecozols "Dialogs ar klusumu"